blueberry.jpeg

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Офіційний ліцензійний агент Concordia UK

student_exchange_center_logo.png
 

Програма пропонує виробниче стажування в рослинницьких фермерських господарствах
Великобританії для тих, хто хоче вдосконалити свій сільськогосподарський досвід та навички, збагатити свої знання та світогляд.

roman-synkevych-fjj7lVpCxRE-unsplash.jpg

ТЕРМІН СТАЖУВАННЯ

Термін стажування становить від 3 до 6 міс. За умови успішного стажування можливо повернутися на практику в наступному календарному році на період 3-6 міс.

ГАЛУЗІ РОЗМІЩЕННЯ

Господарства по вирощуванню, сортуванню та пакуванню полуниці, малини, голубики, черешні, салату, спаржі, капусти, картоплі, яблук, салатів, горошку, бобів, грибів, тощо.

ВИМОГИ ДО ПРАКТИКАНТІВ

  • вік 18 -50 років;

  • дійсні водійські посвідчення (бажано);

  • знання англійської мови (бажано);

  • відсутність кримінальної відповідальності;

  • досвід роботи у вибраній галузі (закордонний чи місцевий) – не менше 3 міс;

  • зацікавленість в проекті;

  • бути здоровим;бути працелюбним, комунікабельним;

  • вміти пристосовуватись до нового (погода, культура, їжа, температура, тощо);

  • бути відкритим до нових знань та досвіду;

  • відсутність міграційних проблем (депортації, поручення візового режиму чи законодавства, нелегальне перебування закордоном).

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Кожен практикант забезпечується житлом на території фермерського господарства в караванах (повністю обладнаних) або в окремих будинках (за типом гуртожитку), кухня та душові можуть знаходитися на території проживання, або безпосередньо у будинках. Кухонне приладдя, матраци, подушки ‐ зазвичай забезпечується роботодавцем.

 

Вартість проживання залежатиме від ферми та типу розміщення і складатиме до 57 фунтів на тиждень. Необхідно дотримуватись правил та охайності проживання. Харчування зазвичай провадиться самостійно стажером.

Зміна ферми можлива якщо умови проживання/роботи не відповідають заявленим у розміщенні.

ТРИВАЛІСТЬ РОБОЧОГО ТИЖНЯ

мінімально 37-39 год (понаднормовані години оплачується за попередньою угодою між фермером та практикантом), зазвичай практиканти працюють більше ніж 45 год/тиждень впродовж сезону посівних та збору врожаю.

СТИПЕНДІЯ ТА СТРАХУВАННЯ

Страхування: забезпечується британською стороною на весь період стажування.

 

Стипендія: Практиканти отримують погодинну оплату, яка складає в середньому 8,91 англійських фунти за годину чи від виробітку. Відрядна оплата не має бути в середньому менше погодинної, як правило, виходить більше.

ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ

Податок на прибуток - Income Tax - в розмірі 22% від тижневої заробітної плати стягується тільки тоді, коли сума загального заробітку буде перевищувати приблизно £12500 (можна повернути)

 

National Insurance (не повертається) - це внески до фонду соціального страхування Великобританії, які складають 12% від суми кожної тижневої зарплати, що перевищує £169. Тобто, якщо Ви отрмали за тиждень, наприклад, £350, то сума NI подадку нараховуватиметься наступним чином: 350-169=181, і з цієї різниці вже вираховуватиметься 12%, тобто сума податку складе £21.72.

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ

Вартість програми складається лише з вартості візи (244 фунти) і авіаквитка в одну сторону.

Важливо: взяти з собою у Британію на перший час 100-150 фунтів на власні витрати!

Хочу подякувати Вам, за неймовірно круту подорож до Великобританії.

Дякую Вам велике за крутий досвід!

 

Завдяки Вам, ми побачили та познайомилися з культурою та цінностями іншої країни!

 

Дякуємо Вам за допомогу у вирішенні проблем і складнощів, які виникали у нас на заваді! Спасибі, що були завжди поруч. Хочемо повернутися на цю ж ферму за півроку. Велике спасибі!!!